Електроопалення

Економне ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ з Клімат-контролем

ЕРА+ це електроопалення без котла і труб, витрата енергії залежить від погоди, обігрів за розкладом, в кожній кімнаті своя температура!
Електроопалення ЕРА+

Економне опалення електрикою на сьогоднішній день можливо лише тільки при дотриманні певних умов:

  1. Мінімізація теплових втрат приміщень;
    Здається, що тут все ясно - фізику не обдуриш, вулицю не опалити.
  2. Правильний вибір по потужності і способу обігріву опалювальних приладів, а також місце їх установки в приміщеннях;
    З огляду на сучасні технології будівництва для опалення 1м2 житлового приміщення електрикою в середньому досить 50Вт. Приклади неправильного розташування електрообігрівачів, що викликають неефективну роботу: конвектор або радіатор, встановлений під стелею; Електропанель яка обігріває в основному за рахунок інфрачервоного випромінювання, розташована навпроти вікна або скляних дверей.
  3. Наявність автоматики в кожному приміщенні, яка контролює кількість теплової енергії, що виробляється електроопаленням. Інакше кажучи - Клімат контроль.
    Максимальний ефект досягається коли терморегулятор встановлений безпосередньо в сам обігрівач. Тоді підвищується безпека приладу за рахунок контролю температури його поверхні, а також здатність повноцінно опалювати приміщення при заниженому напрузі в електромережі.

Підсумок

    Електроопалення найкраще зібрати на обігрівачах не зв'язаних між собою ніяким теплоносієм (при цьому не потрібні електрокотел, труби, покомнатно терморегулююча апаратура, складний монтаж, збільшують тепловтрати і вартість систем електроопалення в цілому). Також не маловажно мобільність такого опалення, особливо для орендарів.
    Правильний підбір по потужності і типу електрообігрівачів грамотно виконають для Вас фахівці нашої компанії (досвід роботи в області електроопалення з 2007р.). Радячись з Вами і виходячи з параметрів приміщень можна буде визначити, який з наступних опалювальних приладів Ви купите: електричні інфрачервоні панелі (керамічні або металеві), електрорадіатори (жидкосной або безжідкосние) або просто електроконвектори, зрозуміло обігрівач може бути оснащений вбудованим терморегулятором, а також программатором.
 
    Купити електрообігрівачі у нас, означає взяти з перших рук, оскільки ми є розробниками і виробниками унікальних терморегуляторів, які встановлюються в більшість обігрівачів, вироблених в нашій країні, а також самі виробляємо деякі моделі електрообігрівачів. Іншу продукцію, представлену на даному сайті, ми отримуємо безпосередньо від наших партнерів - виробників.
 
«ЕРА+» - Електроопалення, яка не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії!
 
Опис і інструкція користувача терморегулятора, використовуваного в електроопаленні див.тут.
Подивитися, протестувати електричні обігрівачі, розрахувати, а також купити електроопалення в Києві можна за адресою вказаною внизу сторінки.